بیش از شانزده سال است که ماموت تاسیس شده است.گروه ماموت با تکیه بر خلاقیت و کار گروهی سعی بر خلق آثار ارزشمند در زمینه فناوری اطلاعات، دیجیتال مارکتینگ، طراحی گرافیکی و معماری دارد. تیم ماموت نیاز شما را کشف کرده و با ایجاد مدلی جدید برای کسب کار شما راه رسیدن به اهدافتان را شفاف و آسان می گرداند.

استودیو نوآوری و شتابدهی پروژه های خلاق شهری A.M یک شتابدهنده در حوزه صنایع خلاق است که می کوشد با نگاهی واقعی و کاربردی به پروژه های شهری از ایده ها، استارتاپ ها و تیم هایی با محصول یا خدماتی بین رشته ای حمایت کند.

طراحی تعاملی که اساس رویداد هم آفرینی را تشکیل میدهد، فرایندی چندوجهی است که مهارت معماران و طراحان را در زمینه ی گسترده ی طراحی تجربه ی کاربری، طراحی صنعتی و رابطه ی انسان و رایانه به منظور ساخت و تحلیل کمینه ی محصول کارکردی تقویت می کند.

شرکت شهر و سازه، در زمینه طراحی پروژه های معماری و شهرسازی، طراحی سازه های بلند و صنعتی، طراحی المان و مبلمان شهری، طراحی سازه های ساختمانی و تبلیغاتی با داشتن کادری مجرب و متخصص با استفاده از قویترین امکانات سخت افزاری، نرم افزاری و جدیدترین منابع علمی فعالیت می نماید.